OSTATNÍ SVATEBNÍ SERVIS

* AKCE * 
FOTOBOX-FOTOKOUTEK 

Pronájem fotoboxu na 2 hodiny s tiskem max. 200 fotografií 10x15. SUPER akční cena pronájmu za 6900,-.

Smileshow - fotobox je zábava, která na žádném večírku nesmí chybět. Je to automatická designová fotobudka, která Vás po namáčknutí tlačítka začne fotografovat. Po dofocení si ihned odeberet fotografii z fotoboxu a odnášíte si krásné momentky. V průběhu večera si můžete zpětně fotografie prohlížet posílat na e-mail nebo sdílet s přáteli. Samozřejmostí jsou také rekvizity a fotopozadí, které sebou na PÁRTY přivezeme. Fotobox si můžete objednat na svatby, firemní večírky, promo akce, festivaly, maturáky, narozeniny, výstavy atd. Jedinečnou vzpomínku na Vaší akci si každý rád odnese v podobě fotografie. Více na

www.smileshow.cz

LAKI Kincl ohňostroje

Prodáváme zábavní pyrotechniku všech kategorií i speciálních individuálních efektů a ohňostrojů, které Vám zajistíme tam, kde je potřebujete. Výběr máme průběžně ve 150 - 200 druzích a v deseti průměrech velikostí (10 - 300 mm). V rámci spolupráce s různými agenturami a majiteli firem dále zajišťujeme pódia, ozvučení, světelná a laserová show, historické trhovce, 2-6 skupin historického šermu a tance a další kulturní akce podle přání zákazníka. Ceny jsou smluvní a každá produkce se domlouvá samostatně.

Svatební holubi

Chystáte se na svatbu ? Ať už svou nebo někoho z blízkých ? Máme pro vás zajímavou nabídku, jak zpestřit svatební obřad. Nabízíme k zapůjčení pár nebo i hejnko krásných bílých holoubků. Po skončení svatebního obřadu novomanželé vypustí bílé svatební holubičky. Buď každý svého holoubka z ruky nebo společně otevřou ozdobnou truhlu a propustí holubičky na svobodu. Společně poté sledují jak holoubci zakrouží nad svatebčany a odlétají. Symbolické vypustění bílých holubic přináší štěstí a mír do manželského života. 


https://www.zoofarma.cz/svatebni-holubi/informace-o-zpusobu-zapujceni-svatebnich-holubu.htm

REGISTRACE SVATEBNÍCH DODAVATELU