SVATEBNÍ OZNÁMENÍPod Rukama - Ludmila Drozdková
www.podrukama.cz
tel: +420 737 815 023
email: info@podrukama.cz 

Přírodní, rustikální svatby či svatby v boho stylu? Tak to je přesně má parketa. Zabývám se výrobou všech svatebních listin, svatebních knih a památníků, včetně svatebních fotoalb, dále dělám drobné děkovné dárečky nebo karty pro rodiče, svědky i všechny ostatní svatební hosty. Vše je vždy na míru vašim představám a požadavkům, kladu důraz na individuální komunikaci s vámi a vše vyrábím tak, abyste z toho cítili vždy pocit jedinečnosti. 


Navrhujeme a vyrábíme svatební oznámení pro Vaší dokonalou svatbu.

Svatební oznámení si u nás vybere každý. V našem katalogu najdete originální svatební oznámení, které vynikají humorným zpracováním. Někdy je to pro silnější povahy, ale originalitě se u nás meze nekladou. Dále si pak u nás vyberou svatební oznámení rodiny s dětmi, pro které jsme připravili celou řadu motivů, vyjadřující spojení již fungující rodiny sňatkem. Nezapomněli jsme ani na dámské a pánské páry, které oznamují registrované partnerství. Také můžeme vytvořit oznámení z Vaší fotky - zde se podívejte na svatební oznámení s fotkou.


Ukázky naší práce

Chcete mít celou svatbu v jednotném stylu? Nechte to na nás!

Jelikož děláme vše ručně a na míru, jsme schopni udělat takto na míru i další svatební tiskoviny.

Navrhneme a vyrobíme Vám cokoliv Vás napadne, obvykle to jsou:

Svatební oznámení
Naše hlavní činnost, děláme klasické oznámení, na speciální papíry, otevírací, oboustranné....

Kartičky k oznámení
K oznámení se přikládají kartičky, které doplňují informace o svatbě. Jsou to zejména pozvánky ke svatebnímu stolu, k rautu, žádosti o peněžitý dar nebo třeba RSVP (potvrzení účasti).

Svatební placky (buttony)
Současná velká hitovka. Zapomeňte na Myrtu a ukažte svatebčanům stylový symbol Vaší svatby, který si každý může nechat na památku.

Svatební stromy
Také novinka - kniha hostů trochu jinak. Vyberte si ze 3 velikosti a 5 variant. Na svatební strom Vám budou svatebčané psát podpisy a vzkazy. Plakát si pak můžete zarámovat a bude Vám navždy připomínat Váš den a všechny blízké, kteří ho s Vámi oslavili.

Více se dozvíte ZDE