PARKHOTEL PLZEŇ

U Borského parku 31, 320 04 Plzeň...

Hotel Congress Centre Parkhotel Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě. Hotel Congress Centre Parkhotel Plzeň je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu. Město Plzeň má strategickou polohu na dálnici D5 mezi Prahou (D5, 80km), Mnichovem (D5, A93, 280km) a Norimberkem (D5, A6, 180km). Plzeň má mnoho možností pro volnočasové aktivity např. pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum, Historické podzemí, rovněž tak je dobrou výchozí pozicí pro výlety do Prahy, Karlových Varů, Mariánských Lázní a do NP Šumava.

Dokonalá svatba je snem každé dívky

Jsme si vědomi toho, že každá svatba je originální, už jen proto, že přání a představy každého páru jsou jiné. Pomůžeme vám tuto událost proměnit v nejkrásnější den vašeho života. My v Parkhotelu Plzeň dobře víme, že každý pár by měl svůj společný život začít nezapomenutelnou svatbou.

Ať již plánujete menší svatbu, nebo velkolepý obřad a recepci, Parkhotel Plzeň zajišťuje skvělé prostory pro svatby v Plzni a tým hotelu se rád postará o všechny detaily vašeho jedinečného dne. Stylově navržené moderní klimatizované prostory s elegancí a citlivostí nenaruší chod svatební hostiny i za nepřízně počasí.

Parkhotel má vše co vy a vaši hosté potřebujete, abyste váš velký svatební den náležitě oslavili pod jednou střechou. Zaručujeme vám svatební oslavu, jako okouzlující, nezapomenutelný zážitek pro celý život.

Parkhotel Plzeň

U Borského parku 31
320 04 Plzeň
tel: +420 378 772 977, +420 608 111 702
e-mail: hotel@parkhotel-czech.eu
https://www.parkhotel-czech.eu