U SALZMANNŮ

Pražská 8, 301 00 Plzeň

Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů.

Dnešní zákazníci u nás oceňují kromě české kuchyně s krajovými vlivy i poctivě ošetřené nepasterizované pivo Pilsner Urquell, čepované našimi zkušenými mistry výčepními z dnes tolik oblíbených pivních tanků.

Do naší plzeňské restaurace s kapacitou 180 míst a salonkem pro 50 osob zavítali v průběhu let při své návštěvě Plzně i takové politické a kulturně společenské osobnosti, jako například naši poslední páni prezidenti V.Havel a V.Klaus, či velvyslanci USA Craig R. Stapleton a W. J. Cabbanis.

Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquell, to vše jsou důvody, kvůli kterým stojí za to nás navštívit.

Můžete u nás využít výhod vybaveného salónku s vlastním zázemím, s možností nerušeného příchodu ze zadního dvora a vlastním parkovištěm. Zajistíme Vám svatební hostinu, soukromou nebo firemní akci doslova "na klíč" - včetně květinové výzdoby či zajištění hudby, přesně dle Vašich požadavků.

V letních měsících je v provozu klidná zahrádka s kapacitou 60 míst umístěná ve vnitřním dvoře.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Nabízíme

  • Samostatný salonek - svou výbavou vhodný pro pořádání firemních akcí, školení a seminářů
  • Venkovní letní zahrádka
  • TV projekce sportovních přenosů
  • Soukromé oslavy a firemní večírky
  • Skupinová menu
  • Parkování

Restaurace a penzion U Salzmannů

Pražská 8, 301 00  Plzeň 
 tel: +420 377 235 476 
email: info@usalzmannu.co
https://www.usalzmannu.com/cz/