ZÁMEK LNÁŘE

Lnáře 1, 387 42

Všeobecné informace - svatební obřady:

V uvedené dny se svatební obřady uskutečňují od 10:30 do 14:00. Rezervace časového termínu je po dohodě a k vzhledem k aktuální obsazenosti! Obsazenost časových termínů je na základě celkové organizace obřadního dne, pravidel Matriky, výběru obřadního místa a v návaznosti na využití dalších služeb Zámku Lnáře.

Konečný čas svatebního obřadu je vždy určen a upřesněn Správou Zámku Lnáře a Matrikou OÚ Lnáře.

O aktuálně volných časech se můžete informovat také telefonicky:
tel. 603 396 457, 604 401 432 - konaktní osoba Miroslav Uriánek

Pro venkovní svatební obřady v zámeckém parku, popř. na jiném místě zámku, platí pravidlo Matriky OÚ ve Lnářích, že se uskutečňují v dopoledních hodinách 10 - 11 hod. ( Výjímečně nebo po domluvě možno také jako poslední - 13:30 - 14:00 )

Předběžná a nezávazná rezervace svatebního termínu je ca. 14 dní nebo domluvou, resp. do termínu prohlídky zámku nebo sepsání závazné objednávky. ( Záleží samozřejmě na atraktivnosti termínu a ročním období )

Pro další informace a objednávky kontaktujte Správu Zámku Lnáře :tel. 603 396 457 , 604 401 432 - Miroslav Uriánek

 • Organizační informace:

Hudební doprovod svatebního obřadu je zajišťován externími spolupracovníky s možností výběru jednotlivých skladeb.

(Výběr hudebního doprovodu, stejně tak nadstandardní výzdoba obřadního místa, se upřesňuje zhruba 1 měsíc před plánovaným termínem svatby.) Možný je také Váš vlastní hudební doprovod, živý nebo připravený na CD za dodržení organizačních podmínek Správy Zámku Lnáře a Matriky Obecního úřadu.

 • Naše doporučení !

Při písemné komunikaci, dotazech apod. uvádějte, prosím vždy tel. kontakt! Na neúplné, nekonkrétní a anonymní dotazy nelze dostatečně odpovědět a je nutné Vaši poptávku co nejvíce konkretizovat a upřesnit !


CENÍK ZA POSKYTNUTÍ OBŘADNÍCH MÍST NA ZÁMKU LNÁŘE:

 • Reprezentační Velký sál zámku.

Cena za poskytnutí Velkého sálu k uskutečnění svatebního obřadu činí: 6.000,-

( Uvedená cena obsahuje: Poskytnutí zámeckého sálu k svatebnímu obřadu, standardní výzdobu, přípitek, možnost fotografování v zpřístupněných prostorách zámku a zámeckém parku, parkování )

 • Venkovní svatební obřad v zámeckém parku.

Základní cena za poskytnutí obřadního místa v zámeckém parku činí: 5.000,-

( Uvedená cena obsahuje: Poskytnutí obřadního místa, standardní aranžmá, přípitek, možnost fotografování v zpřístupněných prostorách zámku a zámeckém parku, parkování )

 • Církevní svatební obřad v zámecké kapli.

Cena za poskytnutí zámecké kaple činí: 5.000,-

( Uvedená cena obsahuje: Poskytnutí zámecké kaple k svatebnímu obřadu, standardní výzdobu, možnost fotografování v zpřístupněných prostorách zámku a zámeckém parku, parkování )

 • Další prostory Zámku Lnáře.

Cena poskytnutí dalších a netradičních prostor zámku jsou individuální: od 4.000,- do 8.000,-

( Konečná cena je závislá na aranžmá obřadního místa, organizačních náležitostech, využití dalších služeb apod. )

 • Uvedené ceny neobsahují:

Správní poplatek OÚ Lnáře a hudební doprovod svatebního obřadu, který zajišťujeme externími hudebníky.

( Konkrétní skladby se upřesňují zhruba 1 měsíc před obřadem nebo je, po dohodě, možné zajistit si hudební doprovod vlastní - hudebníci, CD apod.)


Rezervace svatebního termínu:

Doporučený postup při rezervaci svatebního termínu:

 1. Podle aktuální obsazenosti si vyberte nejvhodnější termín a čas pro Váš svatební obřad. Je možné se informovat také telefonicky: 603 396 457 , 604 401 432. Zejména v podzimních a zimních měsících probíhají rezervace nejčastěji. ( Termíny mohou být už předběžně rezervovány )
 2. Pokud prostory Zámku Lnáře neznáte, domluvte si osobní schůzku. Osobní schůzka spojená s prohlídkou zámku je možná po tel. domluvě. Tel. č. 603 396 457 - kontaktní osoba: Miroslav Uriánek
 3. Pro snoubence, kteří naopak prostory zámku znají - z osobních nebo turistických prohlídek, platí pro rezervaci velmi jednoduchý postup: Zašlete e-mailovou poštou Vámi vybraný termín, čas a obřadní místo. Připojte celá jména snoubenců, poštovní adresu a kontaktní telefony. Na základě těchto informací bude provedena souběžná rezervace také na Matrice Obecního úřadu a není nutné ji kontaktovat. Po uzavření písemné objednávky se Správou zámku Vám Matrika Obecního úřadu ve Lnářích termín / e-mailem / potvrdí a zašle potřebné informace.
 4. Platba za poskytnutí prostor Zámku Lnáře k uskutečnění svatebního obřadu. Platba probíhá bezhotovostním převodem dle platebních údajů uvedených na uzavřené objednávce. Splatnost je zhruba 14 dní ( vyjímečně také v hotovosti)
 5. V případě, že uvažujete také o dalších službách Zámku Lnáře (svat. hostina, ubytování, doprovod. služby apod.) Upřesněte a co nejvíce konkretizujte Vaši poptávku a představu, připojte tel. spojení, popřípadě si sjednejte osobní schůzku přímo na zámku. Svatba je nejen slavnostní den ve Vašem životě, ale také velmi specifická záležitost a každou je nutné řešit individuálně! 
  ( Na neúplné a nekonkrétní dotazy z anonymních e-mailových adres, kde není uvedeno tel. číslo opravdu odpovědět neumíme a reagujeme pouze opětovným odeslánim tohoto upozornění s doporučeným postupem jak termín, svatbu nebo služby rezervovat a upřesnit požadovanou poptávku !) Děkujeme za pochopení.
 6. Ještě jedna důležitá informace! Pozorně si prosím, na tomto webu, přečtěte veškeré informace, které se týkají svatebních obřadů, rezervací , ubytování , cen apod. ( Na různých internetových stránkách, odkazech , podstránkách apod. , které nespravuje Správa Zámku Lnáře jsou často uvedeny neaktuální - zavádějící informace a Správa Zámku Lnáře za ně nenese odpovědnost a není v našich silách tyto informace změnit, aktualizovat nebo smazat ! )

Správa Zámku Lnáře

Lnáře 1, 387 42
Telefon: 603 396 457, 604 401 432
https://www.zameklnare.eu

Svatby: matrika Obecního úřadu ve Lnářích 
tel. 383 495 126
e-mail: obec.lnare@sporknet.cz