restaurace Ve Vilách

Lidická 13, 301 00 Plzeň

Restaurace Ve vilách je dobře zavedená restaurace s profesionálně vyškoleným personálem a špičkovým šéfkuchařem. Již několik let Vám nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace a v pečlivě upravené zahradě. Překvapíme Vás širokým výběrem specialit z italské, americké a mexické kuchyně. K dispozici je také salátový bar s bohatým výběrem a široká nabídka sladkých zákusků po jídle.

Náš personál vyškolil světoznámý šéfkuchař Billy, který je znám přípravou jídel pro světoznámé osobnosti, jakými jsou Michael Douglas nebo Donald Trump. Billy naší restauraci pravidelně navštěvuje a stále předává našemu personálu nové poznatky a recepty. Hosty naší restaurace jsou také známé osobnosti. Bylo nám ctí několikrát pohostit prezidenta republiky Václava Klause, plzeňského tenistu Tomáše Šmída, současného amerického velvyslance, herce Miroslava Donutila, v roce 2005 zde měl vernisáž svých obrazů Karel Gott, a mnoho dalších.

Náš jídelníček velmi často obměňujeme, abychom našim zákazníkům připravili co nejširší možnou nabídku. Nabízíme Vám zajištění cateringových akcí, včetně organizace v prostorách firmy, vánoční firemní oslavy, svatební hostiny, včetně možnosti obřadu v interiéru naší restaurace, na přání zákazníka připravíme i pokrmy, které nejsou v nabídce našeho jídelního lístku. Stálým klientům zasíláme pravidelné změny jídelníčku e-mailem.

Nabízíme Vám také možnost svatebního obřadu a hostiny na naší terase s krásným výhledem do zahrady. Zahrada je také osazena krásným jezírkem s rybičkami a želvami. Možnost výborného parkování před restaurací. Přijímáme platební karty.

restaurace Ve Vilách

Lidická 13
301 00 Plzeň
tel: +420 377 531 680
e-mail: vevilach@vevilach.cz
www.vevilach.cz