Plzeňský Prazdroj

U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň 

Načepujeme vám tu nejlahodnější svatbu pod sluncem!

Uspořádejte svůj svatební den v pivovaru Plzeňský Prazdroj! V prostorech pivovaru na vás čekají unikátních historické prostory, individuální přístup, výtečný catering a skvělý servis, vybírat můžete i ze široké nabídky doprovodných služeb a zážitků pro vás i vaše hosty. Postarají se zde o to, abyste se vy i vaši hosté cítili výjimečně. Vaše svatba v plzeňském pivovaru tak bude zážitkem na celý život.

Svatební obřad s pivovarským nádechem pro vaše ANO

Pro svatební obřad využijte jedinečných reprezentačních sálů pivovaru, jejichž historie sahá až do roku 1908, kdy se právováreční měšťané rozhodli přestavět jednu z budov pivovaru na reprezentační místnosti pro zasedání valných hromad a přijímání návštěv. Svatbu můžete uspořádat také v Pivovarském muzeu v Plzni, přímo v centru Plzně, a nechat se pohltit atmosférou středověku v původním právovárečném domě z 15. století.

Pokud vás láká svatební obřad pod širým nebem, pak je plzeňský pivovar to pravé. Nabízí několik krásných míst pro váš svatební slib. Využijte altánek, který se nachází v soukromí nad nádvořím pivovaru, či romantickou slavobránu na paloučku u zahradního pavilonu Formanka nebo přímo na malebném pivovarském nádvoří.

Svatební hostina v pivovaru

Uspořádejte svatební hostinu v netradičním prostředí s unikátní atmosférou. Plzeňský Prazdroj vám nabízí služby Konferenčního a společenského centra SECESE nejen pro obřad, ale i pro svatební hostinu. SECESE disponuje variabilními prostory od salonků vhodných pro menší svatební hostiny přes zahradní pavilon Formanka se zahrádkou vhodnou pro letní grilování až po velký společenský sál Pilsner Urquell, který i s kapelou hostí až 150 osob.

Bohaté doprovodné služby

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistí další doprovodné služby. Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách historických secesních sálů.


Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, uspořádejte jim Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se slavné plzeňské pivo vaří.

Konferenční a společenské centrum SECESE

U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
GPS: 49°44'47.339"N, 13°23'10.568"E
Tel. +420 377 062 888
reservations@asahibeer.cz
https://www.prazdrojvisit.cz


Kontaktní formulář - poptávka