Penzion a restaurant U Matasů

Selská náves 29/4326 00, Plzeň Černice

Svatby a svatební hostiny v Plzni U Matasů

Uvědomujeme si důležitost a výjimečnost Vašeho svatebního dne, proto jsme pro Vás připravili kompletní svatební servis - tzv. "svatbu na klíč", což zahrnuje organizaci od samotného příjezdu, uzavřeného nerušeného parkování, možnost zajištění ubytování pro novomanžele i svatebčany, uspořádání svatebního obřadu ve stylovém interiéru nebo na nádvoří či v zahradě (po dohodě i v místní kapli) a především svatební hostiny doplněné bohatým večerním rautem.

V neposlední řadě zajišťujeme také veškeré svatební cukrářské výrobky. Zvolit si můžete rovněž některou z našich prověřených hudebních skupin, která Vám zpříjemní chvíle svatebního veselí. Nabízíme příjemné prostory rodinného penzionu, za které neúčtujeme pronájem. O dobrou pohodu a skvělé kulinářské zážitky celé Vaší společnosti se postará dostatek našeho ochotného a milého personálu. Jsme specialisté v pořádání svatebních hostin.

U Matasů

Celý komplex rodového statku je evidován jako nemovitá kulturní památka, což zavazuje i současné majitele z rodu Matasů k maximální péči a snaze zachovat vše krásné z vesnické architektury dalším generacím a v neposlední řadě i Vám, našim hostům.

Dovolujeme si Vás proto pozvat do restaurace penzionu U Matasů, která nabízí široký výběr prvotřídních pokrmů, připravených z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin, jakož i rozsáhlý nápojový lístek, kde mimo jiné naleznete i originální sortiment moravských vín, dovážených speciálně pouze pro naši restauraci. Pokud potřebujete rychlý oběd v polední pauze, je pro Vás připraveno výhodné polední menu. Chystáte-li se na romantickou večeři, jistě Vás potěší bohatý výběr minutkové kuchyně i speciálních menu - např. zvěřinové hody nebo dny české kuchyně. .

Tradiční česká jídla vaříme podle starých receptur, ovšem v moderním pojetí. Drtivá většina nabízených pokrmů je připravována přímo u nás bez použití chemických konzervantů, zvýrazňovačů chuti a dalších umělých přísad. Suroviny pocházejí od našich dlouholetých prověřených lokálních dodavatelů, kteří je dovážejí bez zbytečných časových prodlev a kolísání teplot, čímž by docházelo k jejich znehodnocení. Pokrmy pocházející ze zmražených polotovarů na našem jídelním lístku nenajdete.

Je nám ctí, že služeb naší restaurace využili např. prezident České republiky pan Václav Klaus (při oficiálním obědě 13.06.2011), pravidelným hostem je pan Jiří Paroubek, dále pánové Bohuslav Sobotka, Aleš Brichta nebo František Cipro.

penzion a restarace U Matasů

Selská náves 29/4

326 00 Plzeň Černice

Tel: + 420 603 958 273

Fax: + 420 377 918 750

Web: https://www.svatbaumatasu.cz

E-mail: umatasu@volny.cz

Kontaktní formulář 

Fotogalerie