MALESICKÝ DVŮR

Malesická Náves 1,  31800 Plzeň 

Malesický dvůr je vynikajícím místem pro pořádání Vašich akcí - ať již soukromých, rodinných nebo firemních. V těsné blízkosti Plzně, v dosahu dálnice D5 naleznete spojení vynikající restaurace, prostorného odděleného salonku, dvora s dětským hřištěm i velkého sportovního sálu.

Každý den se snažíme Vám přinést nejkvalitnější služby a připravit nejlepší jídlo. Tato práce nás těší a věříme, že její výsledek oceníte.


Salonek je zcela oddělený vchodem i zázemím od prostor restaurace - můžete zde uspořádat školení, prezentaci, rodinnou akci nebo setkání spolužáků, a nebýt ničím nerušeni.

Kapacita k sezení je 50 osob, v případě potřeby je možno rozšířit až na 64 osob, vchod je bezbarierový (výtah). Velkou výhodou salonku jsou dvě prostorné venkovní terasy se vchodem přímo ze salonku.

PRO FIRMY

Místnost salonku je vybavena dataprojektorem, plátnem, flipchartem, lze zatemnit pro promítání. Samozřejmostí je wifi připojení v celém objektu.
V základu na salonek nabízíme coffee break (káva, voda, čaj, ovoce, sladké pečivo), je možné i zorganizování oběda nebo rautu dle Vašich požadavků a časových možností.Nájemné účtujeme včetně zapůjčení veškeré techniky od 400 Kč/hodinu bez DPH.

SOUKROMÁ AKCE

Při pořádání rodinné oslavy, svatby, setkání poskytneme individuální kalkulaci. Je možné zajistit slavnostní výzdobu salonku, případně zapojení reproduktorů pro hudbu. V místnosti je menší dětský koutek, který lze ponechat nebo uklidit dle požadavků na akci.

MALESICKÝ DVUR

Malesická Náves 1,  č.p.228
31800 Plzeň
https://www.malesickydvur.cz
Provozní manažer: malesickydvur@equifarm.cz
telefon: 420 775 206 875