RESTAURACE PŘÍŠOV

Příšov 30, Plzeň-Sever

Milí svatebčané,

naše restaurace nabízí pro konání Vaší svatby několik možností. Uspořádat ji můžete na naší velké zahradě, která pojme až 120 hostů. Kromě svatební hostiny Vám zde dokážeme připravit i obřad, přičemž oddávajícího je nutné zajistit samostatně.

Z vnitřních prostor lze využít větší horní restauraci, která zaujímá celé podkroví a pojme až 90 hostů. V případě potřeby většího počtu je možné využít i spodní menší restauraci a pronajmout si tak celou restauraci. Za pronájem od Vás nic nechceme. Restaurace je vytápěna krby, které v chladnějších podzimních a zimních dnech navozují příjemnou atmosféru.

Kompletně Vám zajistíme celou svatební hostinu, připravíme také raut. V letní sezóně je možné v zahradní restauraci využít velký pojízdný gril. V případě zájmu Vám zajistíme živou hudbu nebo DJ. Rádi Vám pomůžeme i se svatební výzdobou.

Naše nabídka je rozmanitá, ale pokud by se i přesto našlo něco, co byste postrádali nebo si přáli uskutečnit jinak, připravíme Vám vše dle Vašeho přání.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přímo na naší emailovou adresu: info@restaurace-prisov.cz nebo se za námi přijeďte rovnou podívat.

Těšíme se Vás!

Restaurace Příšov

RESTAURACE PŘÍŠOV

Příšov 30, Plzeň-Sever 
email: info@restaurace-prisov.cz
tel: +420 377 958 163
https://www.restaurace-prisov.czSvatby

  • Nechte přípravu oslavy Vašeho nejkrásnějšího dne na nás a v klidu si užijte svatební den naplno.
  • Ochotně, kvalitně a profesionálně Vám připravíme kompletní svatební hostinu pro 15-90 hostů.
  • Příprava svatební párty v separátní zahradní restauraci s vlastním barem a sociálním zařízením, až pro 120 hostů.
  • Možnost grilování, příprava rautu, zajištění živé hudby.