ZÁMEK MIROŠOV

338 43 Mirošov

PROŽIJTE SVŮJ SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU MIROŠOV

Prožijte neopakovatelný zážitek svatby v zámeckém stylu. Zámek v Mirošově k těmto akcím přímo vybízí a dává Vám široké možnosti realizace Vašeho svatebního obřadu a veškerého veselí s tím spojené.


HARMONOGRAM SVATEBNÍHO DNE

Vážení svatebčané,

jsme velmi rádi, že jste si pro svůj velký den vybrali právě náš zámek v Mirošově. Nabízíme Vám prožití svatebního obřadu v soukromí a v krásném prostředí s příjemnou atmosférou. Chtěli bychom Vám touto přílohou ke smlouvě sdělit potřebné informace, které pomohou doladit Váš svatební obřad, aby proběhl v pohodě a naplnil Vaše očekávání.

  • Příjezd a příchod na zámek

Zámek se nachází v centru obce Mirošov, u křižovatky silnice II/117 ze Spáleného Poříčí na Dobřív a silnice na Rokycany v soukromém oploceném areálu. Vjezd a vchod do objektu zámku je černou kovanou branou v křižovatce výše uvedených silnic.

Zámecká brána bude otevřena 20 minut před začátkem svatebního obřadu. Vjezd autem na nádvoří zámku mají pouze automobily ženicha a nevěsty. Tato vozidla zajedou na nádvoří zámku a mohou zde být zaparkována dle instrukcí pořadatele pro potřeby focení.

Na nádvoří zámku mohou vjet i osoby zdravotně postižené nebo s omezenou pohyblivostí (senioři), kteří budou zavezeni až před zámek, kde vystoupí a poté auto odjede zaparkovat mimo prostory zámku. Parkování automobilů je povoleno v přilehlém okolí zámku v souladu s dopravními předpisy. Parkovat lze na mirošovském náměstí Míru, volné ploše okolo nádraží a v přilehlých ulicích (Dobřívská, Prokopova, Skořická).

  • Zahájení svatebního obřadu

Svatebčané se dostaví na nádvoří mirošovského zámku 20 minut před zahájením svatebního obřadu. Zde si svatebčany převezme paní matrikářka a uvede je do obřadních prostor. V případě špatného počasí budou svatebčané vpuštěni do přízemní části zámku (výstavní prostory). Žádáme svatebčany, aby dbali pokynů pořadatele svatby a paní matrikářky, rádi Vám poskytneme potřebné informace.

Prostory zámku Mirošov určené ke svatebním obřadům

Svatebčané mohou využít k obřadu pouze prostory uvedené ve smlouvě. Jsou jim k dispozici nádvoří a zahrada ohraničená zámeckou zdí, spodní část zámku, kde se nachází stálá expozice, a výstavní prostory. Dále pak svatebčané mohou využívat halu, schodiště, v prvním patře zámku pak horní halu, oválný sál (obřadní síň), místnost určenou pro výkon práce matriky a modrý pokoj (pouze pro potřeby fotografování). Toalety jsou umístěny v přízemí.

Žádáme svatebčany, aby nemanipulovali s inventářem zámku (příloha č. 3 smlouvy) a chovali se vhodně k tomuto důstojnému prostředí a brali ohled na probíhající svatební obřad.

Svatebčané využijí zámek během svatebního obřadu v plném soukromí. Ve stejném čase nebude jiná svatba, ani jiná akce, která by narušovala soukromí svatebčanů, nebude-li smluvně stanoveno jinak. Chtěli bychom svatebčany požádat, aby stejné soukromí a jedinečnost tohoto obřadu umožnili i následné svatbě a opustili prostory zámku ve stanovený čas. Veškerá Vaše přání nebo výhrady s námi přijďte zkonzultovat osobně. Pokud to bude v našich možnostech, rádi Vám vyhovíme.

Pořadatelé svateb mirošovského zámku, zástupce matriky v Mirošově a oddávající Vám přejí hodně štěstí, zdraví a spokojené manželství.

Zámek Mirošov

338 43 Mirošov

Svatební obřady
Lenka Strnadová
775 749 808
Po-Pá 8-12 - zámek, telefonicky kdykoli
strnadova@gw-int.net

https://www.zamekmirosov.cz