Get The Face - art líčení


SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům v našem životě a každá nevěsta chce být co nejkrásnější, proto je třeba nic neponechat náhodě. Správné líčení má podtrhnout Vaši přirozenou krásu, abyste se cítila dobře a sebejistě. Svatebnímu líčení by měla předcházet vždy zkouška. U svatebního líčení je důležité dodržování určitých zásad - líčení musí být výraznější, aby bylo vidět i na fotografiích, ale zároveň nesmí působit přehnaným dojmem a musí vydržet po celou dobu svatebního dne. U svatebního líčení je možnost využití nalepovacích trsů řas, které řasy zvýrazní, prodlouží, prozáří pohled a přitom působí přirozeně. Nalepení trsů řas se provádí až v den svatby. Trsy při jemném zacházení vydrží až 7 dní. S naším líčením si bude každá nevěsta připadat krásně a jedinečně.

Přirozený voděodolný make-up který vydrží po celý svatební den. Make-up působící přirozeně a zárověň výrazný pro fotografii.


Každá nevěsta si přeje vypadat ve svůj svatební den nádherně. Díky perfektnímu make-upu který vydrží celý náročný den se budete cítit opravdu vyjímečně.

  • Líčení by mělo působit přirozeně a zároveň dostatečně výrazné na svatebních fotografiích.
  • líčení v pohodlí vašeho domova
  • kvalitní dekorativní kosmetika
  • délka líčení do 60 minut

Get The Face - art líčení

Adéla Šimice

mobil: +420 777 199 983
email: info@art-liceni.cz
www.art-liceni.cz